Акция "Подари книгу школе" » КГУ «Школа-гимназия № 113» Управления образования города Алматы

Акция "Подари книгу школе"

"Оқуға құштар мектеп" жобасы аясында №113 гимназияда "Мектепке кітап сыйла"атты мектеп акциясы өтті.
Акцияның мақсаты: оқу мәртебесін, оқу белсенділігін арттыру, өскелең ұрпақтың бойында жоғары азаматтық және рухани-адамгершілік бағдарларды қалыптастыру.
Гимназия оқушылары, педагогтар, түлектер мектеп кітапханасына кітап сыйлады, онда басқа оқырмандарға осы кітапты оқуға ұсыныстар мен тілектер салды.
"Мектепке кітап сыйла" акциясы барысында әртүрлі тақырыптар бойынша 20-дан астам кітап жиналды.
Акцияға қатысқандардың барлығына алғыс айтамыз!
Жаңа кітаптар алу үшін мектеп кітапханасына шақырамыз!

В рамках проекта "Читающая школа - читающая нация" в Гимназии №113 прошла школьная акция "Подари книгу школе".
Цель акции: повышения статуса чтения, читательской активности, формирование у подрастающего поколения высоких гражданских и духовно-нравственных ориентиров.
Учащиеся гимназии, педагоги, выпускники подарили школьной библиотеке книги, куда вложили рекомендации и пожелания другим читателям прочитать эту книгу.
В ходе акции «Подари книгу школе» было собрано более 20 книг по разной тематике.
Благодарим всех, принявших участие в акции!
Приглашаем в школьную библиотеку за новыми книжками!